מוסך הסדר מגדל

ברוכים הבאים למרכז השירות ב.ג מוסכים 2000 הפועלים מול מגדל כמוסך הסדר

מרכזנו פועל כמוסך מורשה עבור רכבי פיג'ו, סיטרואן ו- DS ומשמש כמוסך הסדר מגדל בתל אביב ועבור כלל חברות הביטוח המובילות בישראל.

במידה ורכבכם ניזוק בתאונה, מטרתנו היא לספק לכם את השירות המקצועי, המקיף והיעיל ביותר. כדי שלא תידרשו להליכים ביורוקרטיים מתישים לצורך הפעלת הביטוח.

אילו חברות פעילות מול ב.ג מוסכים 2000

לצד חברת מגדל, ב.ג מוסכים 2000 פועל אל מול חברת הביטוח: הפניקס, הראל, איילון ולוביט.

השירות שלנו זה הנוחות שלכם

בכל מה שנוגע לפחחות וצבע, מרכזנו דואג שלא להטריח את לקוחותיו בתהליך הממושך והמתיש המאפיין את הפעלת הביטוח. אנו מודעים לכך שלקוחותינו מגיעים לאחר שחוו תאונה, דבר שמצריך קודם התאוששות ורק אחר כך הידרשות לעבודת ניירת סיזיפית אל מול חברת הביטוח.

נציגינו יעשו זאת בשבילכם

כדי לחסוך לכם את עבודת הניירת, נציגינו מספקים שירותים מקיפים ומקצועיים הנובעים מתוקף היותנו מוסך הסדר מגדל, והתמצאותנו בתהליכים הנדרשים.

במסגרת השירות, נציגינו מסייעים במילוי כלל הניירת וזאת בכפוף לדרישותיה של חברת הביטוח מגדל. לצד זאת, אנו דואגים לספק שמאי מנוסה מרשימת ״שמאי הבית״, המבצע בקרת נזקים מקיפה לצורך מתן הערכה מקצועית.

לצד תיקון הרכב, לקוחותינו מקבלים רכב חלופי באופן מידי וזאת על מנת שיוכלו להמשיך בשגרת חייהם ולהשאיר את הרכב לצורך התיקונים הנדרשים.

שירותי פחחות

כמוסך הסדר מגדל, ב.ג מוסכים 2000 מציע שירותי פחחות מתקדמים המגובים בטכנולוגיות החדישות ביותר. עם תום הטיפול, רכבכם יוחזר במצב חדש ותקין בדיוק כפי שהיה טרם התאונה.

צוות העובדים שלנו

מרכזנו חרט על דגלו את מתן השירות האישי, האדיב והמקצועי ביותר. כלל הצוותים הפועלים במרכזנו הינם אנשי מקצוע וותיקים ומנוסים המחזיקים בכל ההסמכות וההכשרות הנדרשות על-פי חוק. כחלק מהיתנו מוסך מורשה לובינסקי לרכבי סיטרואן, פיג׳ו ו DS בתל אביב, אנשי השרות שלנו עוברים הדרכות וסדנאות שרות המציב אותם ברמה שירותית גבוהה.

שילוב של תודעת שירות גבוהה, אמפתיה למצבו של הלקוח לאור התאונה שחווה ומקצועיות ללא רבב הם אלו שהופכים את החוויה של הלקוח לפשוטה וקלה.

לפרטים נוספים התקשרו 03-5374011 או השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם.