מוסך הסדר הפניקס

ב.ג מוסכים 2000 – מוסך הסדר הפניקס בתל אביב

ברוכים הבאים לב.ג מוסכים 2000. מרכז שירות מורשה לובינסקי עבור דגמי פיג'ו, סיטראן ו-DS בתל אביב.

חשוב לציין: ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך הסדר לכל סוגי הרכבים!

חברות הביטוח יכולות להיות תהליך מעייף, ארוך ולעתים גם מורכב ומרתיע עבור מי שאיננו מצוי בפרוצדורה הנדרשת. ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך הסדר הפניקס הפועל גם מול חברות ביטוח גדולות נוספות במשק הישראלי: מגדל, הראל, איילון ולוביט סוכנות לביטוח. צוות המוסך מיומן בטיפול הרכב והניירת הנדרשת ממילוי טופס ההודעה, הזמנת גרר למקום התאונה, יצירת קשר ומעקב מול חברת הביטוח, הסוכן והשמאי, וכן עד שחרור הרכב בסוף התהליך וכל זאת בזמינות 24 שעות.

רכבכם נפגע? אנחנו כאן בשבילכם

זכרו קודם כל שבריאותכם קודמת! באשר לטיפול ברכב, מרכזנו הינו מוסך הסדר הפניקס המספק את מלוא השירות ופועל להקל על לקוחותיו. מה השירות שלנו כולל?

  • נציגינו ישמחו לעזור לכם בכל עבודת הניירת והביורוקרטיה הנדרשת!
  • אנו נסייע לכם בהזמנת השמאי שיעריך את מידת הנזק וערכו.
  • אנו מספקים שירותי פחחות ותיקוני צבע באופן מידי. לכל עבודה נוספת הנדרשת לתיקון הרכב,
  • נדאג לספק עבורכם רכב חלופי כדי שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם ולתת לנו לעבוד עבורכם.
  • וכמובן תיקון איכותי ללא פשרות לרכבכם.

תיקוני פחחות וצבע

במוסכנו תוכלו למצוא מרכז פחחות וצבע מקצועי ומתקדם וזאת במטרה להעניק ללקוחותינו את שירותי התיקון האיכותיים ביותר. אנו נפעל להשיב את המראה הקודם של רכבכם באופן מושלם ונקי.

נוסף על תיקוני צבע לרכב, ב.ג מוסכים 2000 הינה מוסך הסדר הפניקס הכולל צוות עובדים מקצועי, בעל ניסיון ותודעת שירות גבוהה. מטרתנו היא לספק את השירות הטוב ביותר תוך שימת דגש על שקיפות, אמינות ועבודה יעילה ומהירה.

קצת עלינו

מרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 מוסך מורשה של רכבי פיג'ו, סיטרואן ו-DS המיובאים על-ידי דוד לובינסקי. מוסכינו מספק שירותי רכב מזה 40 שנים וכולל צוות עובדים וותיק, מקצועי ובעל תעודות ההכשרה הנדרשות.

כמוסך הסדר הפניקס העובד עם חברות הביטוח המובילות, אנו מקפידים להתעדכן בכל עת בחידושים הטכנולוגיים האחרונים בעולם הרכב וזאת כדי להבטיח חווית שירות מרבית.

למידע נוסף השאירו לנו פרטים בתיבת צור הקשר או התקשרו לטלפון שמספרו: 03-5374011.