כל מה שרציתם לדעת אודות

מרכז השירות שלנו

אנו ב.ג מוסכים 2000 מורשים פיג'ו, סיטרואן ו MG חושבים כי חווית הלקוח הינה החשובה ביותר. כל זאת ויותר ניתן לעבור במשכננו החדש אשר עבר שיפוץ כולל ומוקפד לפי תקני היבואן באירופה כדי שלך הלקוח תהיה חווית שירות הכי נעימה שיש.

מחויבים לשירות

אנו במרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 מורשים פיג'ו, סיטראון וMG מאמינים וחושבים כי על הלקוח לקבל שירות אישי ונלווה במשך כל הטיפול ברכב ומעבר לכך.

כל זאת, על ידי מענה טלפוני וייעוץ בזמן אמת בשעות העבודה ומעבר לשעות העבודה. כמו כן, אנו נותנים שירותי שינוע רכב, העברת טסט ברישוי, שטיפת רכב, החלפת צמיגים כיווני פרונט ואף במקרה של תאונה אנו מלווים אתכם בכל תהליך הטיפול.

במידה ונקלעתם לתאונה כלשהי, תוכלו לפנות ישירות אל מחלקת שירות הלקוחות שלנו המספקת מענה במשך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ואנו נטפל בהכל: ניצור קשר עם חברת הביטוח, נדאג לכל הביורוקרטיה המעורבת בעניין, נדאג לרכב חלופי במהירות האפשרית וכמובן- נבצע את כל התיקונים הנדרשים ברכב שלכם, ברמה הכי גבוהה ובהתאם לתקני היצרן המדויקים.

חברות הביטוח עמם אנו עובדים בהסדר הינן: מגדל חברה לביטוח הפניקס חברה לביטוח הראל חברה לביטוח איילון חברה לביטוח לוביט סוכנות לביטוח הכשרה חברה לביטוח בנוסף, מקבלים אנו ברווחה את כלל חברות הביטוח לצדי ג'.

מחלקות ושירותים

החלק החשוב ביותר כאשר אנו עומדים לפני תיקון בעיה או תקלה ברכב הוא חלק האבחון. אבחון נכון הוא זה שיתווה לנו את כל דרך העבודה לאחר מכן ויבטיח נסיעה בטיחותית ומהנה ברכב. אנו במרכז שירות ב.ג 2000 בע"מ מכירים בחשיבות האבחון ומציעים ללקוחותינו מחלקת דיאגנוסטיקה המצוידת במכשור מתקדם ובצוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון על מנת להבטיח אבחון נכון, וטיפול מהיר!

עקב היותנו מוסך מורשה פיג'ו, סיטרואן וMG  מאפשר לנו לתת את הכלים העדכניים, החדשניים והטובים ביותר על ידי יצרן הרכבים ומותאמים לזהות ולאתר תקלות בדגם הרכב הספציפי שלכם במהירות ובקלות.

המחלקה מחוברת באופן ישיר למרכז התמיכה של היצרן ומבצעת עדכוני תוכנה למכשירי הדיאגנוסטיקה באופן שוטף ומקצועי.

חשוב לציין כי, בשנים האחרונות , מערכות החשמל ברכב שודרגו כך שקיימות רשתות תקשורת פנימית בין מחשבי הרכב. קווי תקשורת אלה יכולים להיפגע ע"י גורמים שלא מכירים את המערכות ולכן צריך להיזהר כאשר מבצעים התקנות לאביזרים ברכב ע"י גורמים לא מוסמכים.

במרכז שירות ב.ג 2000 ישנו צוות מומחים בעלי ניסיון ארוך שנים וציוד לאבחון תקלות המתקדם ביותר בתחום הרכב.

הטכנולוגיות בתחום הרכב הנה מהמתקדמות ביותר בעולם. על מנת לתת מענה לקצב ההתפתחות המהיר, יש צורך במכשור חדשני ומתקדם שיודע לתת מענה לכל תקלה.

במרכז שירות ב.ג מוסכים, מוסך מורשה פיג'ו, סיטרואן וMG  ישנם את המחשבים היחידים לכל דגמי הרכב של פיג'ו, סיטרואן וMG  אשר מקבלים עדכונים באופן שותף מהיצרן וזאת בכדי להדביק את קצב התפתחות הטכנולוגית.

גם אחרי יציאת הרכב ממפעל היצרן, ממשיך היצרן לפתח את הרכב עליו אתה נוהג על מנת לשפר את ביצועיו, לתקן תקלות התלויות בתוכנת הרכב, ולתת ללקוח את המקסימום שהרכב יכול לתת.

מחלקת הדיאגנוסטיקה שלנו מתחברת באופן ישיר לרכבך ולמרכז התמיכה של היצרן ויכולה לאתר ולפטור תקלות תוך כדי עדכוני תוכנה בזמן אמת.

בעת תקלה, אנו מרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 מורשה פיג'ו, סיטרואן, וMG  ניתן לך הלקוח את המענה המהיר והמדויק ביותר לבעיה וזאת בזמן הקצר ביותר. ובמחיר הזול ביותר.

מחלקת המכונאות שלנו מכילה צוות מכונאים מיומן, יסודי ובקיא בכל שיטות הטיפול ברכבי פיג'ו סיטרואן וMG . הצוות מתעדכן בחידושים בתחום ואף עובר הדרכות קבועות מטעם היבואן בשוטף.

במחלקת המכונאות מתבצעים כל סוגי הטיפולים והתיקונים המכנים לרכב כולל בדיקה והכנה למבחן רישוי שנתי (טסט).

הטיפולים לרכב מתבצעים תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר בתחום ובהתאם לדרישות היצרנים תוך שימוש בחלקים מקוריים או חליפיים, זאת על מנת להבטיח תיקון באיכות היצרן וכן שמכוניתך תישאר בטיחותית, תקינה ומקורית לאורך זמן.

אנו במרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 בע"מ מאמינים בשלמות הרכב לא רק בתיקוני המכונאות שלו אלא גם בשלמותו החיצונית. מרכז שירות ב.ג 2000 בע"מ הינו ביתם של אנשי המקצוע המובילים בתחומם, עבורם עבודת הפחחות ברכב היא הנה עבודת אומנות אמתית. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים הנם חומרים איכותיים ומקוריים בלבד, המספקים תוצאה מושלמת ברכבכם.

בעלי המקצוע שלנו עברו הכשרה מקצועית בעלת ניסיון עבודה של שנים זאת ניתן לראות ביסודות עבודתם והשקעתם בכל רכב ורכב. כל רכב מקבל את מיטב הזמן וההשקעה בתיקונו מההתחלה ועד הסוף.

תהליך תיקוני הפחחות וחברות הביטוח

תהליך תיקון התאונה הוא לא רק בתיקון עצמו אלא גם במילוי טפסי ביטוח וביורוקרטיה מול חברות הביטוח.

אנו במרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 בע"מ, מאמינים כי השירות צריך להיות מההתחלה ועד לקבלת כספכם מחברת הביטוח. אצלנו, תתלווה מההתחלה בפקיד/ה שתעזור לך במילוי טפסי הביטוח, ביצירת קשר עם חברת הביטוח, בהערכתו של השמאי, בקבלת רכב חליפי, בדיווח ועדכונים במשך תיקון הרכב וכן, עזרה במתן תשלום ובירור מידע עד לקבלת רכבך.

במרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 מתחייבים אנו לדאוג לאינטרסים שלך הלקוח ולא של חברת הביטוח במשך כל הדרך!

חברות ההסדר עמנו אנו עובדים הנם:

מגדל חברה לביטוח 

הפניקס חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח

איילון חברה לביטוח

לוביט סוכנות לביטוח

הכשרה חברה לביטוח

וכן, כל תאונה צד ג'.

ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך מורשה פיג'ו, סיטרואן וMG  מבית היבואן דוד לובינסקי. בכדי לתת את השרות הטוב ביותר אצלנו במרכז השירות ישנו מחסן חלפים מקוריים המאחסן אלפי חלפים של רכבי פיג'ו, סיטרואן וMG . 

כמות החלפים הגדולה הנמצאת במחסננו, נותנת לנו את האפשרות לספק את החלק במהירות על מנת לתחזק, לפתור ולתקן את התקלה ברכבך. מהירות זו חוסכת ממך זמן יקר מאוד. 

ניהול אותם חלקים ע"י מחסנאי מומחה נותן לך הלקוח ביטחון שברכבך תמיד יורכב החלק המתאים ביותר לרכבך.

עולם הרכב בכלל ועולם המכונאות בפרט עובר למערכות טכנולוגיות מתוחכמות ועובר שינויים ועדכונים יומיומיים. אנו ב.ג מוסכים 2000, מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן וMG , מתחייבים כי המכונאים שמטפלים ברכב שלך מתמחים במיוחד ברכבי המותג פיג'ו, סיטרואן וMG  ועוברים הכשרה והדרכות שוטפות סדירות בארץ ובחו"ל כל זה על ידי תמיכה וקשר און ליין עם היצרן.
אנו ב.ג מוסכים דוגלים בשירות אמין ומקצועי ללקוח והנחת הבסיס היא שידע מקצועי ורחב יביא לפתרון תקלות שונות בצורה מהירה ויחסוך ללקוח הרבה זמן וכסף. כתוצאה מהנחה זו פועלים אנו כדי לספק לעובדיו את הידע המתקדם ביותר במגוון תחומים.

עלית על הכביש והיית מעורב בתאונה? במרכז שירות ב.ג ידאגו שהרכב יחזור למצבו המקורי! 

מחלקת הפחחות במרכז שירות ב.ג מוסכים מתמחה בנזקי תאונות פחחות וצבע, ברענון ובטיפוח קוסמטי לכלי רכב ובהשבחת רכבך הן לרכבי פיג'ו, סיטרואן וMG  והן לכל שאר סוגי הרכב. כשמדובר בתחום פחחות וצבע חשוב להבין כי העבודה תלויה באנשים שעושים אותה – איש מקצוע טוב שלא מתפשר על התוצאה יוציא תחת ידיו רכב שנראה מעולה וכך אנו מתחייבים כי בעלי המקצוע במרכז שירותינו יהיו הטובים ביותר! ההתמחות שלנו נוגעת בכל הקשור לתיקוני פגיעות פח, תיקוני צבע, תיקון אחרי תאונה, טיפולי פחחות כלליים, פלסטלינה ופוליש ווקס.  במחלקת הפחחות במרכז שירות מרכז שירות ב.ג יחזיר את רכבי פיג'ו, סיטרואן, MG  וכל שאר סוגי הרכב למצבם הקודם תוך תיקון התאונה עם חלקים מקוריים, צביעה בתנור על פי מפרט היצרן וזאת בכדי שמור על ערך הרכב ותפקודו על הכביש.

בב.ג מוסכים 2000 עובדים אנו עם חברות הביטוח:

  • איילון חברה לביטוח
  • הראל חברה לביטוח
  • הפניקס חברה לביטוח
  • מגדל חברה לביטוח
  • לוביט סוכנות לביטוח

כמו כן, אנו מכבדים צדי ג' לכל חברות הביטוח.

מטרתנו במרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 לחסוך לך הלקוח ככל האפשר את ההטרדה והביורוקרטיה הכרוכה בפעולות מול חברת הביטוח. אנחנו נמלא עבורך ניירת, נזמין שמאי, נדאג לך לרכב חלופי בהקדם האפשרי ונעזור בהשתתפות עצמית.
לאחר תיקון וצביעת הרכב, תקבל את רכבך בטיחותי ומקורי כפי שקיבלת את הרכב מהיצרן. כל זאת תחת עיניהם הפקוחות של צוות מומחים מקצועי.

מרכז שירות ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך מורשה של דגמי פיג'ו, סיטרואן וMG  המספק ללקוחותיו חלקים מקוריים הנרכשים ישירות מחברת דוד לובינסקי, היבואנית של פיג'ו, סיטרואן וMG  בישראל. היתרונות השונות של חלקים מקוריים לעומת חלקים חליפיים הנם:

כשזה מגיע לטיפול ברכב או צורך בחלק חלופי, בעלי רכבים רבים מנסים לחסוך ולהימנע מקניית החלק המקורי. אמנם בטווח הקצר באמת חוסכים כסף, אך בטווח הארוך אורך חייו של החלק והנזק שהוא עלול לגרום יעלו לך הרבה יותר.

מדוע כדאי להשתמש בחלק מקורי? מכמה סיבות…

• אחריות- לכל חלקי המכונאות של פיג'ו, סיטרואן וMG  המקוריים ישנה אחריות של שנה או 30,000 ק"מ (מינימום, תלוי בחלק).

• התאמה מדויקת- חלק חליפי מקורי מיוצר ספציפית לדגם ולסוג הרכב, בניגוד לחלק חליפי כללי שהתאמתו לרכב לקויה, וכתוצאה מכך יכולה להיווצר אי התאמה במידות. בנוסף, לעיתים עקב שימוש בחלק חליפי כללי, יש צורך לשנות את מבנה הרכב על מנת ליצור התאמה מתקבלת על הדעת, דבר שלא יתרחש לעולם כאשר משתמשים בחלק מקורי.

• הוצאות גבוהות- אמנם חלק חליפי כללי הוא זול יותר במעט אך בטווח הארוך הוא יקר יותר. כתוצאה מאיכות חלק ירודה ובלאי מהיר עלולות להיגרם פגיעות באיכות הנסיעה וברכב עצמו, פגיעות שידרשו בעתיד תיקונים יקרים.

• אורך חיים- לחלקים מקוריים אורך חיים מוגדר המונע החלפת חלקים מיותרים, בניגוד לחלקים תחליפים במוסכי המדרכה המוחלפים בכל טיפול 10,000 ק"מ החלפים המקוריים מוחלפים על פי מפרט יצרן בתקופות ארוכות יותר. 

• בטיחות- איכות החומר ממנו מייצרים חלקים מקוריים גבוהה יותר. החשיבות של איכות החומר באה לידי ביטוי במצבים קשים כגון תאונה או מצבי מצוקה על הכביש.

• צריכת דלק- שימוש בחלקים בעלי התאמה מדויקת לרכב מונע בזבוז דלק שנגרם כתוצאה מפעולה לא תקינה של שריפת הדלק.

חלפים מקוריים אלו עמידים יותר, בטיחותיים יותר, משתלבים בצורה מיטבית במערכות הרכב וחוסכים לך כסף לאורך זמן. 

חשמלאות רכב

אצלנו בב.ג מוסכים, מוסך מורשה פיג'ו, סיטרואן וMG , מחלקת חשמלאות רכב בה עובדים חשמלאים מוסמכים האחראים על כל טיפול במערכות חשמל של הרכב: הצתה, טעינה, מתח למערכות עזר וכדומה. 

כמו כן, עובדים הנדסאי רכב אשר מתמצעים בתחום הטכנולוגיות המתקדמות ואחראים לכל נושאי מערכות המחשוב ברכב, איתור תקלות, עדכוני התוכנה, קידוד מערכת האבטחה וכו'.

מערכות החשמל ברכבי פיג'ו, סיטרואן וMG  היום מאוד מסובכות ודורשות הכרה מלאה של מערכת החשמל על מנת שנוכל לטפל בה, טיפול במערכת זו ע"י חשמלאים שאינם מוכשרים לכך ואינם מוסמכים יכול לגרום לבעיות יקרות, מסוכנות ומיותרות! 

מיזוג אויר

מחלקת מיזוג האויר בב.ג מוסכים מצוידת במיטב המכשירים המתקדמים והחדישים ביותר לבדיקת מערכות החשמל ברכבי פיג'ו, סיטרואן וMG  לרבות מכשור אלקטרוני למילוי ומחזור גז למזגן וכן מכשור מיוחד לאיתור דליפות ממערכת המיזוג.