מוסך אמין בתל אביב

איך למצוא מוסך אמין בת"א?

מציאת מוסך אמין נחשבת אולי לאחת מן המלאכות היותר קשות ומאתגרות. מספיק רק לראות את אחת מן הפרקים היותר מדוברים של יצאת צדיק, בו מוסך לא מורשה גבה הון תועפות על טיפול קטנטן וזעיר, כדי להבין שמדובר בענף בו חשוב להיות מרוכזים ומחושבים.

בב.ג מוסכים 2000, בנינו לנו קהל לקוחות נאמן שיודע כי הוא מגיע למוסך אמין בתל אביב, מוסך שיסביר בגובה העיניים את התקלה ברכב ואת העלויות הכרוכות תוך הקפדה על מחירים הוגנים. כאן ריכזנו עבורכם כמה מהקריטריונים הקפדניים שעליהם אנו מקפידים במוסכנו, כדי שתוכלו ליישם אותם בכל פעם שתגיעו למוסך, וכדי שתדעו כי אכן הגעתם למוסך אמין.

קודם כל מוסך מורשה

בין שאתם נדרשים לקבלת שירותי פחחות רכב, ובין שאתם מחפשים שירות אחר שנוגע יותר למכונאות, הרי שתמיד אבל תמיד אין להתפשר על מוסך שאיננו מורשה. מוסכים פיראטיים הם סכנה גדולה לכיס, לחייכם ולחיי הנהגים והולכי הרגל שבקרבתכם.

במוסך מורשה יבוצע תיקון לרכב בהתבסס על כל הקריטריונים הנדרשים על פי משרד התחבורה. כמו כן, מוסך מורשה ישמור על סדר, ארגון והיררכיה של הצוותים.

המלצות פה לאוזן

בינינו אין דרך נכונה ואיכותית יותר למצוא מוסך אמין בתל אביב מאשר המלצות של לקוחות שחוו קודם לכן את השירות. בבחירתכם במוסך אמין, הקפידו לוודא מחבריכם על רשמיהם. מה הם חוו במהלך שהותם? האם הם הרגישו שהם מקבלים הסברים שמניחים את הדעת? האם התקלה טופלה באופן מקצועי ומהיר? מה הייתה הסיבה לתקלה שבגללה הם הגיעו? האם מדובר במצבים שהם די זהים למצבכם? או שמא כדאי לחפש אחר המלצות נוספות?

תעודות

צוותי המוסך חייבים להיות מעודכנים בכל השינויים והשכלולים הטכנולוגיים השונים. על כן, חשוב לשים לב שבעת הגעתכם אל המוסך, ישנן תעודות שמתנוססות היטב ומראות כי אכן מדובר במקום שמעניק שירות מקצועי.

נשמח להזמינכם אלינו למוסך! ב.ג מוסכים 2000.