למה חשוב לשמור על לחץ אוויר בצמיגים?

לחץ אוויר בגלגלים – על שום מה?

אנחנו מחליפים אותם אחת לתקופה, ולרוב איננו תופסים עד כמה הם משרתים אותנו נאמנה. הצמיגים שברכב מאפשרים לנו ליהנות מנהיגה בטוחה ונינוחה. כשלחץ האוויר איננו נכון, אנו בהחלט יכולים להרגיש בחוויית נהיגה מעט ירודה, וכאשר האוויר יורד באופן משמעותי, קרי ישנו תקר, הרי שאי אפשר לפספס את חוסר היכולת שלנו לשמור על יציבות, כל שכן לנהוג בצורה בטוחה כלל וכלל.

אם כן, במאמר הבא, נרצה להתייחס למילוי לחץ האוויר בגלגלים. מדוע הוא כל כך חשוב? וכיצד הוא שומר על בריאות הגלגלים? על כך נענה לכם במאמר הבא.

לחץ אוויר שאיננו תואם לצמיג

לחץ אוויר שאיננו תואם לצמיג, למעשה מפחית את האחיזה שלנו בכביש. מיותר לציין שכל פגם ולו הקטן ביותר בגלגל, אשר מפחית את אחיזתנו בכביש, הרי שהוא טומן בחובו סכנות מידיות לנהג ולציבור הנהגים שסביבו. כל עוד אתם רוצים לדעת שיש לכם את השליטה המרבית על ההגה, הרי שחשוב למלא את האוויר בצמיגים באופן תכוף.

כל כמה זמן מומלץ למלא אוויר בצמיגים?

עליכם להקפיד ולבדוק את לחץ האוויר שבצמיגים אחת לשבוע. ראו בכך כמטלה מבין מטלות חובה אחרות, ודעו כי אי-שמירה על לחץ האוויר בצמיגים, לא רק פוגע באחיזתכם על הכביש, אלא גם מגביר את הסיכוי שהצמיג ייהרס בקצב מהיר יותר.

מה מידת לחץ האוויר שעלינו למלא בצמיגים?

לצמיגים מתלווה הוראת יצרן שטבועה על דלת הנהג. לרוב ההוראות נמצאות על מדבקה שממוקמת בפתח הדלת.

כמו כן, ניתן למצוא את הוראות היצרן באינטרנט באתרים רשמיים ובאתרי רכב שונים. המלצתנו כמובן היא להסתמך אך ורק על אתרים רשמיים, וזאת כדי להבטיח כי הנתונים הם אכן אמינים ומדויקים.

זקוקים לשירות מקצועי? ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך מורשה סיטרואן ופג'ו.

נשמח לעמוד לשירותכם עם צוות אמין ואדיב במחירים הוגנים. לפרטים נוספים השאירו לנו פניה באתר או התקשרו: 03-5374011