בחירת שירותי פחחות מקצועיים

איך בוחרים שירותי פחחות מקצועיים?

הרכב ניזוק בתאונה? חזרתם וגיליתם שריטה או כיפוף בפח? קודם כל נשמו עמוקות, דברים כאלו קורים וכל עוד לא אירע אסון, אז הרי שמדובר במעטפת הרכב בלבד. שנית, עתה הגיע הזמן לברר באיזה מוסך לקבל שירותי פחחות מקצועיים שיאפשרו להשיב את הרכב לקדמותו ולהקנות לו מראה חדש – כאילו וכלום לא אירע מעולם!

איך לבחור מוסך פחחות?

ראשית כל, הקפידו תמיד לבחור במוסך מורשה התואם את סוג רכבכם. למרבה הצער, גם היום עוד ניתן לראות בתופעת המוסכים הפיראטיים אשר מבצעים עבודה שאיננה מקצועית ושאיננה תואמת לתקנות המחמירות של משרד התחבורה.
שנית, הקפידו לברר כי המוסך שבחרתם לפחחות הרכב, מעניק את השירותים להלן.

ביצוע בדיקה טרם הטיפול

האם המוסך שלכם ניגש ישר לעבודה מבלי לאבחן את מידת הנזק שנעשה לרכבכם? מדובר בנורה אדומה חשודה! טרם ביצוע העבודה, חשוב לקבל הערכת מחיר מלאה ורק לאחר שכלל הדברים הובהרו אל מול הלקוח ולאחר אישורו – ניגשים אל המלאכה.

האם יש אחריות על הטיפול?

הקפידו לברר האם המוסך שלכם מעניק אחריות מלאה עבור עבודות התיקון. אין מדובר רק במילים יפות שצריכות להיאמר על-ידי מנהל המוסך, כי אם במסמכים כתובים המציגים זאת בצורה מפורשת.

האם קיבלתם המלצות קודמות?

אל תמהרו לבחור מוסך מבלי שהתרשמתם מניסיונם של אחרים. האם יש לכם חברים או מכרים שהזדקקו לשירותי פחחות? בררו מהם האם יש להם מוסך טוב להמליץ עליו. בנוסף לכך, הקפידו לבדוק האם למוסך הפחחות שהתעניינתם בו קיים כרטיס Google My Business. כרטיס זה יאפשר לכם לראות ביקורות של גולשים יחד עם דירוג כוכבים.

הגיעו והתרשמו מן המוסך

ב.ג מוסכים 2000 הינו מוסך מורשה סיטרואן, פג'ו ו DS בתל אביב. תחת התקנות המחמירות של משרד התחבורה, ותחת פיקוח של היבואן- דוד לובינסקי ואף תחת פיקוח של יצרן הרכב, מוסכנו מקפיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הכוללים סטריליות מוחלטת, התעדכנות בטכנולוגיות החדישות ביותר, ביצוע השתלמויות לצוות העובדים והיררכיה ברורה ומסודרת.

זקוקים לשירותי פחחות בתל אביב? אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לקבלת שירות מקצועי, תוך שקיפות מלאה בכלל התהליך.
בב.ג מוסכים 2000 חרטנו על דגלנו להעניק לקהל לקוחותינו שירות מקצועי, אמין ומסביר פנים.

לפרטים נוספים אודות שירותי פחחות השאירו פניה באתר או התקשרו: 03-5374011