איך לעשות את הרכב כמו חדש

איך לחדש את הרכב?

לא חייבים להשקיע בקניית רכב חדש על מנת להתחדש. באמצעות תיקוני פח וצבע במוסך שיש בו מחלקה מקצועית ומיומנת אפשר לעשות את רכב הישן כמו חדש. איך עושים את זה? אספנו כמה רעיונות עבורכם.

חידוש הרכב

חידוש הרכב מתבצע על ידי טיפולי פחחות כלליים, שמעניקים לרכב טיפוח קוסמטי ומרעננים את מראהו. חידוש הרכב יכול לכלול גם תיקונים אחרי תאונה כמו פגיעות פח וצבע. צביעת רכב איכותית צריכה להיעשות בתנור ומומלץ מאוד להיעזר במוסך מקצועי ומורשה על מנת לוודא שהחלפים מקוריים, וכך גם הצבעים בהם עושים שימוש, ושכל הכלול במסגרת הטיפול כפוף לתנאי היצרן ומתאים למפרט היצרן.

מוסך שמעניק שירות טוב לרכב שעבר תאונה וזקוק לחידוש כולל במסגרת שירותיו עמידה מול כל הגורמים, כמו חברת הביטוח, שמאי ומתן רכב חלופי, כך שנחסכת מבעל הרכב הטרחה והטרטורים. ב.ג מוסכים מעניק את כל השירותים הללו, ומחזיק מחלקת פחחות שעומדת  בכל הסטנדרטים הגבוהים, מחויבת גם ללקוח אבל גם לסביבה, ועושה שימוש רק בחומרים ידידותיים לסביבה. בעזרת צוות מיומן וחידושים טכנולוגיים מהמתקדמים בעולם הצוות המיומן של מחלקת הפחחות של ב.ג מוסכים יחזיר לך את הרכב במראה חדש ונוצץ.

שדרוג הרכב בעזרת פוליש ווקס

לעתים ניתן במקום צבע לעשות טיפול פוליש ווקס, תלוי במידת הפגיעה בצבע של הרכב. אך אחרי תיקוני צבע מומלץ לעשות פוליש ווקס על מנת לשמר את האפקט, וגם על מנת שכל הצבע של הרכב יקבל גוון אחיד וכך לא יבחינו באזורים בהם נעשו התיקונים. הווקס זוהי שכבת הגנה מעל לצבע. ווקס זאת למעשה שעווה, והיא מגיעה בצורה של משחה. היא משמשת שכבה אשר מגנה מפני פגעי מזג האוויר, כמו שמש או גשמים, ומזיהום. ואילו פוליש מגיע כנוזל ותפקידו להגן מפני שריטות ולכלוך. שתי השיטות נועדו להשיג מראה נקי ולשמר אותו לאורך זמן.

טיפול ווקס יכול להתרחש באופן קבוע גם כשהרכב חדש, והוא יהיה יעיל בהגנה על הצבע מפני השמש החזקה באזורנו. לעומת זאת טיפול בפוליש ללא ווקס יהיה בלתי יעיל ואף עלול לפגוע במראה החיצוני, כיוון שפוליש גורם לקילוף של שכבה המגינה על הצבע ועל המתכת.