איך למצוא מוסך מומלץ?

מה חשוב לבדוק לפני בחירת מוסך?

כשזה מגיע למוסכים, מרביתנו מגיעים כבר במהלך הנסיעה כשאנחנו חשדניים ומרוגזים. בב.ג מוסכים 2000, אנו מקפידים לשים את עצמנו בתוך הנעליים של לקוחותינו ולמען האמת שדי ברור ופשוט להבין את הלך הרוח.

אנו מגיעים כדי לקבל שירות שלרוב מתאפיין בסכומים גבוהים של החל מכמה מאות ועד לכמה אלפים, ובמרבית הפעמים, כמעט ולא נבין באמת מה הייתה התקלה שהרי מטבע הדברים שאיננו מחזיקים בידע מכני מקצועי.

מציאת מוסך מומלץ

אז כיצד מגיעים עם ידע בסיסי לכל היותר ומבצעים בחירה מושכלת של מוסך מומלץ ואמין? בב.ג מוסכים 2000, אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בהם מוסך שירותי ואמין צריך לעמוד. את הסטנדרטים הללו ריכזנו במאמר הבא שיעזור לכם לבצע את הבחירה המושכלת במוסך שישרת אתכם ואת רכבכם נאמנה.

אפשרויות תיקון

לעתים לא משנה עד כמה השירות יהיה מעולה, לבסוף המסקנה באשר למהות התקלה וגובה התשלום בעבור תיקונה, עלולים להעיב על כל החוויה.

עם זאת, אנו תמיד מקפידים לשים את עצמנו בפוזיציה שבה נמצאים לקוחותינו ואם מתאפשר, אנו מביאים מספר אפשרויות תיקון חלופיות בטווחי מחיר משתנים. אנו משתדלים לתת הצעות לחלקים מקוריים, חליפיים ומשומשים, כל זאת כדי לתת לך הלקוח את האפשרות לבחור כיצד לתקן את רכבך ובאיזו עלות וכל זאת תוך שקיפות ושיתוף הלקוח בתהליך.

הסבר ללקוח, הוא למעשה חוק מחייב על-ידי משרד התחבורה בו כל מוסך מורשה צריך לעמוד.

צוות היררכי ומסודר

למרבה הצער, כיום ישנם עוד מוסכים פיראטיים המציעים שירות שלעתים עלול אף להסב נזק חמור לרכב ולהעמיד את ציבור הנהגים בסכנה.

בהגיעכם למוסך הקפידו תמיד לוודא כי מדובר במוסך מורשה בלבד חפשו את אישור משרד התחבורה המאשר את העודה שהמוסך מורשה. במוסכים מורשים, תוכלו לראות כי החלוקה בצוותים היא היררכית עם ראשי צוות ועובדים. נוסף על הצוות, וודאו כי מדובר במוסך בעל יכולות סדר, ניקיון וארגון גבוהות. מוסך נקי ומסודר המקפיד על נראות, הינו מוסך בעל סבירות גבוהה יותר להענקת שירות איכותי ומסודר.

בב.ג מוסכים 2000 אנו מקפידים על סביבת עבודה מסודרת לא רק מתוך הרצון להיראות טוב כלפי חוץ, אלא כדי להבטיח סדר עבודה נכון ויעילות מרבית עבור ציבור הלקוחות.

אוזן קשבת

להגיע עם חוסר ידע בתחום מכונאות הרכב הוא דבר אחד, אך להגיע ולקבל שירות שכמעט ואיננו רואה את הלקוח, זה כבר דבר אחר.

הקפידו תמיד לבחור במוסך שמקשיב לדבריו של הלקוח ולא רק פונה הישר אל הרכב כדי לאתר את התקלה. אוזן קשבת אמנם לא תעשה מחיר טוב יותר ולא תתקן את הרכב בצורה יעילה יותר, אך היא בהחלט מאפשרת להוריד את מפלס המתח שעמו מגיעים הנהגים עם תחילת הטיפול.

בב.ג מוסכים 2000, אנו עושים כל שביכולתנו על-מנת שנוכל להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר. מחפשים מוסך מומלץ בתל אביב? נשמע להציע לכם את שירותנו.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-5374011 או השאירו פניה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.