איך לבחור מוסך פחחות רכב?

בחירת מוסך לפחחות רכב

בהגיענו למוסך לצורך עבודת פחחות, הרי שמרבית הסיכויים כי הגענו בנסיבות לא כל כך משמחות. לכך נוסיף את העובדה שתחום הפחחות ומכונאות הרכב, קנה לעצמו שם רע בשוק וכך הוא מידית מוביל את מרבית הלקוחות, להגיע כשהם חשדניים ומהוססים, כל שכן כאשר מדובר במוסך שהם אינם מכירים.

אם כן, כיצד ניתן לבחור מוסך שמעניק שירותי פחחות איכותיים ומבלי לשבור את הכיס במחירים שאינם הוגנים? להלן ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה, ולצאת עם רכב חדש ולאחר שקיבלתם תודעת שירות לא פחות ממעולה.

תעודות

מי מכם שראה 'יצאת צדיק' וודאי זוכר היטב את הפרק שעסק במוסך שאיננו מורשה אשר הפך עסקה של 350 שקלים, לעסקה שבה בעלת הרכב שילמה לא פחות מאשר 10,500 ש"ח.

אל תביאו את עצמכם להגיע למוסך פיראטי, והיו זהירים ומחושבים. בהגיעכם למוסך שמעניק שירותי פחחות, בקשו לראות תעודות. המוסך מחויב להיות מפוקח מטעם משרד התחבורה, וזוהי ערובה לכך שתקבלו שירות איכותי ונטול כל מרמה.

בצעו סקר שוק

הפח קצת עקום? יש שריטה? זה וודאי לא נעים, אך לרוב גם לא מדובר בעבודה שהיא דחופה. אל תמהרו לקבל את השירות לפני שאתם מבצעים סקר שוק. אנו יכולים להבטיח לכם שכשתכירו את המחירים שלנו ואת תודעת השירות, גם תדעו לחזור בעת הצורך. אבל אם אתם מגיעים אלינו פעם ראשונה, אז השתדלו לבצע סקירה מעמיקה.

סטריליות

גם מוסך שנחשב למקום בו העבודה היא די מלוכלכת ופיזית, הרי שהוא חייב לשמור על רמת ניקיון גבוהה. זהו בית עסק לכל דבר ועניין ועל כן, חשוב לוודא כי מדובר במקום מסודר ומאורגן. במוסכים מורשים, הרי שתמיד תראו כי ישנה הקפדה יתרה על ניקיון ועל סדר.

צוות עובדים מסודר

כדי לספק שירות יעיל, חשוב לוודא כי מדובר במוסך שמבוסס על צוות עובדים ועל היררכיה מסודרת. זהו עוד מאפיין שקשור קשר הדוק להיות המוסך – מוסך מורשה.

על כן, המלצתנו העיקרית היא תמיד לבחור במוסך מורשה, ולהפקיד ולהימנע ממוסכים פיראטיים אשר אינם עומדים תחת פיקוחו של משרד התחבורה, ואשר בהחלט עלולים לטמון בחובם חווית שירות לא איכותית.

נשמח לספר לכם עוד אודות שירותנו במספר הטלפון: 035374011